Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Turniej piłkarski w Łaniętach

14.05.201522:00

Michał

eW minioną niedzielę, 10 maja, w Łaniętach odbył się dziewiąty już turniej piłkarski o puchar wójta gminy Krzynowłoga Mała. W rywalizacji wzięło udział – nomen omen –dziewięć drużyn, które walczyły o nagrody ufundowane przez wójta Jerzgo Humięckiego.

Impreza ta już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń sportowych w naszej gminie. Po raz pierwszy jednak w roli gospodarza wystąpił Jerzy Humięcki, który zaprosił do zdrowej rywalizacji wszystkie zgłoszone zespoły.

Turniej zgromadził na starcie dziewięć zespołów z całego regionu, które podzielono na dwie grupy. Początkowo rywalizacja toczyła się systemem każdy z każdym. Po dwie najlepsze ekipy awansowały do półfinału, gdzie walka toczyła się już systemem pucharowym.

Potyczki półfinałowe były bardzo zacięte. W pierwszym półfinale zespół FC Mazowsze zwyciężył drużynę Ben Czester Mazowsze 1:0. W drugim meczu zagrały ekipy Czarków i Aby Pograć. W regulaminowym czasie był remis 0:0 i o wszystkim musiały zdecydować rzuty karne. W nich lepsi byli piłkarze Czarków, którzy wygrali 6:5.

Także karne musiały wyłonić zwycięzcę całego turnieju. W regulaminowym czasie było 1:1, a w rzutach karnych lepsza okazała się ekipa Czarków, która wygrała 3:1. Trzecie miejsce zajęła ekipa Aby Pograć, która wygrała 4:0 z zespołem Ben Czester Mazowsze.

Najlepszym strzelcem turnieju został Łukasz Sepczyński z FC Mazowsze – 6 trafień, natomiast za najlepszego bramkarza uznano Jakuba Cichockiego z Czarków. Puchary oraz nagrody rzeczowe wręczył pan Wójt Jerzy Humięcki oraz Przewodniczący Rady Gminy Bogdan Stryjewski.

a

b

c

d

e

f

g

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007