Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Piknik medyczny

13.07.201510:16

Sylwester

116034W niedzielę, 12 lipca, przed Urzędem Gminy w Krzynowłodze odbył się piknik prozdrowotny organizowany przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu. Piknik został zrealizowany we współpracy z naszym samorządem, który udostępnił m.in. budynek urzędu na potrzeby organizacji zabawy.

Organizatorzy starali się połączyć przyjemne z pożytecznym. Oprócz zatem kilkugodzinnej zabawy dla całych rodzin była możliwość wykonania na miejscu podstawowych badań lekarskich – kardiologicznych czy też diabetologicznych. Na osoby, u których stwierdzono podwyższony poziom cukru czy też zwiększone ciśnienie krwi, czekały darmowe glukometry oraz ciśnieniomierze. Była także możliwość zarejestrowania się do specjalistów pracujących w przasnyskim szpitalu oraz zdobycia darmowych karnetów na basen pływacki w Chorzelach.

Podczas pikniku były jednak chwile na zabawy dla całych rodzin. Dzieci miały możliwość skorzystania z dmuchanych zabawek i – tym razem zdrowych – przekąsek. Maluchy stawały także w długich kolejkach, by dać sobie pomalować twarze w fantazyjne barwy. Łącznie tego dnia Urząd Gminy w Krzynowłodze odwiedziło grubo ponad sto osób, co dla organizatorów było wynikiem więcej niż zadowalającym.  

 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007