Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Orliki GKS „Krzyniak” u progu sezonu

30.08.201522:24

Michał

GKS KrzyniakJuniorzy z klubu piłkarskiego GKS „Krzyniak” już za chwilę rozpoczną zmagania przed nowym sezonem piłkarskim, który będą rozgrywali z zespołami całego regionu ciechanowsko-ostrołęckiego. Od połowy lipca trwają więc przygotowania do gry podczas zbliżającej się rundy jesiennej.

Przygotowania chłopców z rocznika 2005 i 2006 do nowego sezonu rozpoczęły się 14 lipca. Opiekun zespołu Marcin Sokół od tego czasu prowadzi regularne treningi i organizuje, w miarę możliwości spotkania sparingowe.

Do tej pory udało się rozegrać kilka gier wewnętrznych i oficjalny mecz kontrolny z innym zespołem zgłoszonym do rywalizacji orlików. Spotkanie z Mazowszem Jednorożec wypadło nader okazale – młodzi piłkarze Krzyniaka wygrali 14:4. Co ciekawe, bramki zdobywało tylko trzech graczy: Wojciech Osiewicz (sześć trafień), Marcin Ślipek (cztery) i Jakub Smoliński (dwa). W meczu wystąpili: Piotr Bober, Igor Urbański, Piotr Witkowski, Kacper Sęk, Jakub  Smoliński, Patryk Łączyński, Mateusz Zembrzuski, Marcin Ślipek (kapitan), Wojciech Osiewicz, Mateusz Szczepkowski, Sebastian Chrząszcz.

W najbliższym sezonie rywalami GKS Krzyniak w lidze orlików będą następujące zespoły: MKS Przasnysz, MKS Ciechanów, Kurpik Kadzidło, Orzyc Chorzele, Mazowsze Jednorożec, Tęcza Łyse oraz Makowianka Maków Mazowiecki. Pierwszy mecz zawodnicy Krzyniaka zagrają na wyjeździe 6 września z drużyną MKS Przasnysz. Wszystkie spotkania będą rozgrywane w systemie ligowym, czyli mecz grany na wyjeździe, a także u siebie.

Trzymajmy kciuki za naszych młodych zawodników!

GKS Krzyniak

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007