Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Nabór wniosków na usuwanie azbestu

21.01.201612:57

Sylwester

azbest_jpgW związku z ogłoszonym naborem wniosków na „Usuwanie i unieszkodliwianie azbestu na terenie województwa mazowieckiego” ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w 2016 roku, Gmina Krzynowłoga Mała będzie wnioskować o uzyskanie dotacji na ten cel.

W ramach przedmiotowego zadania zebrane i przekazane do utylizacji, będą wszystkie wyroby zawierające azbest, które zostały zdjęte z dachów i elewacji, a są składowane na posesji lub które wnioskodawca będzie chciał zdjąć z budynku (dotacja nie przysługuje do nowego pokrycia dachowego w miejsce zdjętego eternitu).

W celu złożenie stosownych dokumentów wnioskodawca powinien posiadać ze sobą dowód osobisty (dane potrzebne do podpisania umowy), nr działki, z której usuwane będą wyroby    zawierające azbest, oraz znać ilość metrów kwadratowych usuwanych wyrobów zawierających azbest.

Osoby, zainteresowane oddaniem do utylizacji wyrobów zawierających azbest, prosimy o składanie wniosków w Urzędzie Gminy Krzynowłoga Mała pok. nr  12.

Wszelkich informacji dot. niniejszego przedsięwzięcia i wnioskowania  udziela Pan Paweł Mostowy lub Pan Wojciech Piórkowski tel. 29 75 127 20.

Termin składania wniosków upływa 12 lutego 2016 roku.

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007