Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Nabór wniosków o dotację na modernizację kotłowni

21.01.201612:59

Sylwester

pelletW związku z planowanym uruchomieniem przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie naboru wniosków w ramach programu „Poprawa jakości powietrza na terenie województwa mazowieckiego – ograniczenie emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację kotłowni” Wójt Gminy Krzynowłoga Mała informuje, że zamierza wystąpić do WFOŚiGW w Warszawie z wnioskiem o uzyskanie dofinansowania w formie dotacji bezzwrotnej (do 75% kosztów kwalifikowanych i nie więcej niż 5 000,00 zł dla jednego beneficjenta ostatecznego tj. bezpośrednio korzystającego z przyznanej dotacji) na realizację zadań wpisujących się w założenia programu.

O uzyskanie dofinansowania mogą ubiegać się mieszkańcy oraz właściciele nieruchomości położonych na terenie Gminy Krzynowłoga Mała (osoby fizyczne nie prowadzące i nie mające zarejestrowanej działalności gospodarczej w miejscu realizowanego zadania) zainteresowani modernizacją indywidualnych źródeł ciepła tj. wymianą kotłowni lub palenisk węglowych na gazowe, olejowe lub opalane biomasą, zastąpienie pieców gazowych, olejowych lub opalanych biomasą na źródło o wyższej niż dotychczas sprawności wytwarzania ciepła (z wyłączeniem montażu pieca na węgiel lub eko-groszek).

Osoby  zainteresowane, prosimy o składanie wniosków w Urzędzie Gminy Krzynowłoga Mała pok. nr  12. Wszelkich informacji dot. niniejszego przedsięwzięcia i wnioskowania  udziela Pan Paweł Mostowy lub Pan Wojciech Piórkowski tel. 29 75 127 20.

Termin składania wniosków upływa 12 lutego 2016 roku.

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007