Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Duży sukces juniorów Krzyniaka

31.01.201622:07

Michał

chudekDuży sukces zanotowali w przedostatni weekend stycznia młodzi piłkarze zespołu GUKS Krzyniak Krzynowłoga Mała. W silnie obsadzonym turnieju halowym rozegranym w Chudku  koło Kadzidła zajęli czwarte miejsce.

W zawodach występowali juniorzy z rocznika 2005 i młodsi. Łącznie na starcie zgłosiło się aż 15 drużyn, w tym z tak renomowanych, jak: KS Ostrovia, SP. 10 Ostrołęka, Mazuria Giżycko, Rona 03 Ełk, Akademia Piłki Nożnej Ostrołęka, Mrągowia Mrągowo czy MŁKS Łomża.  Dlatego ostateczny wynik zasługuje na duże wyróżnienie.

W rozgrywkach grupowych zawodnicy z Krzynowłogi Małej okazali dużą skuteczność. W swojej grupie bezapelacyjnie zajęli pierwsze miejsce i ze stratą zaledwie jednej bramki awansowali do ćwierćfinałów.

Wyniki spotkań grupowych:

  • GKS Krzyniak – Kurpik Kadzidło 1:0
  • GKS Krzyniak – Oberwia 5:0
  • GKS Krzyniak – CK Troszyn 2:0
  • GKSKrzyniak – KS Ostrovia 1:1

W ćwierćfinale los po raz kolejny zestawił drużynę Krzyniaka z rówieśnikami z Troszyna. I tym razem nasz zespół okazał się lepszy – po wygranej 1:0 awansował do najlepszej czwórki turnieju.

W półfinale rywalizowaliśmy z drużyną MKS Jeziorany. Pojedynek był bardzo wyrównany i w regulaminowym czasie gry zakończył się bezbramkowym remisem. O awans do finału trzeba było rywalizować w konkursie rzutów karnych; tu niestety przegraliśmy 0:2.

W spotkaniu o trzecie miejsce powtórzyła się historia z półfinału. Na placu gry walka toczyła się głowie w środkowej strefie boiska, dlatego mecz zakończył się remisem 0:0. O ostatecznym wyniku musiały zadecydować rzuty karne, w których ulegliśmy zawodnikom MŁKS Łomża 1:2.

Mimo że drużyna zajęła czwarte, najmniej lubiane przez sportowców miejsce, trener Marcin Sokół był bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych. – W całym turnieju  podczas gry straciliśmy tylko jedną bramkę i nie przegraliśmy żadnego meczu. O wszystkim zadecydowały rzuty karne, które jak są piłkarską loterią. Warto też pamiętać, że cała rywalizacja trwała 11 godzin – wyjaśniał opiekun młodych piłkarzy z Krzynowłogi Małej.

Jak więc widać, w młodych zawodnikach tkwi duży potencjał, który pozwoli być może na stworzenie w przyszłości drużyny seniorskiej.  

Skład na turniej w Chudku: Marcin Ślipek (k), Patryk Łączyński, Łukasz Smoliński, Mateusz Zembrzuski, Wojciech Osiewicz, Jakub Smoliński, Mateusz Janowski, Igor Urbański, Kacper Sęk, Katarzyna Jeryng, Maciej Jeryng, Julia Pszczółkowska, Piotr Bober, Mateusz Kunkowski, Sebastian Chrząszcz, Mateusz Szczepkowski, Patryk Sławski.   

chudek

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007