Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Pracowite ferie w szkołach

05.02.201616:25

Michał

remonty (7)Kiedy dzieci odpoczywają na zasłużonych zimowych wakacjach, szkoły wcale nie zieją pustką. W gminie Krzynowłoga Mała ten czas jest wykorzystywany na bieżące naprawy, których nie można było zrealizować podczas miesięcy szkolnej pracy.

Obecnie takie remonty są prowadzone w dwu placówkach – szkołach podstawowych w Romanach-Seborach oraz Ulatowie-Adamach. Aby zmniejszyć koszty napraw, wszystkie prace są wykonywane przez pracowników Urzędu Gminy. Budżet gminny zostanie więc obciążony jedynie kosztami materiałów.

Do 12 lutego w szkole w Ulatowie-Adamach zostaną wymienione drzwi wewnętrzne, które były najbardziej uszkodzone. Dodatkowo w dwóch klasach zostaną wymienione panele podłogowe, by poprawić jakość uczenia się w tych pomieszczeniach. Okres ferii będzie też wykorzystany na rozbiórkę starego pieca kaflowego, dzięki czemu zwiększy się powierzchnia użytkowa budynku szkoły. Tu całkowity koszt remontów zamknie się kwotą ok. 3000 złotych.

Podobne prace zostały zaplanowane w Romanach-Seborach. Tu zostanie wymienionych aż 5 drzwi klasowych (zakupionych za kwotę 2000 złotych); dodatkowo w klasach pojawią się nowe wykładziny podłogowe. Łączny koszt zakupu materiałów do tej placówki został wyceniony na ok. 5500 złotych.

remonty (1)

remonty (2)

remonty (3)

remonty (4)

remonty (5)

remonty (6)

remonty (7)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007