Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

III Turniej Siatkówki o Puchar Wójta

21.03.201622:13

Michał

0W połowie marca odbył się trzeci już turniej siatkarski, którego główną nagrodą był puchar fundowany przez wójta gminy Krzynowłoga Mała. Impreza wymyślona przez opiekunów krzynowłoskiej hali sportowej z roku na rok zdobywa sobie coraz więcej sympatyków i uczestników. W tym roku do rywalizacji stanęło aż osiem drużyn.

Siatkarski turniej rozegrano w sobotę, 12 marca. Zgodnie z regulaminem w zawodach były preferowane zespoły, które zostały utworzone z mieszkańców gminy. W ten sposób organizatorzy chcą popularyzować tę dyscyplinę wśród lokalnej społeczności, a także zwrócić uwagę na to, że wszyscy mogą swobodnie korzystać z hali sportowej działającej przy Zespole Szkół w Krzynowłodze Małej.

Wszystkie zgłoszone drużyny podzielono na dwie grupy, w których rywalizacja odbywała się systemem każdy z każdym. Po dwa najlepsze zespoły awansowały do półfinałów rozgrywek, z których wyłoniono finalistów, a potem też zwycięzcę całej rywalizacji.

Do zawodów zgłosiły się zespoły amatorskie o fantazyjnych nieraz nazwach: Dark Power Team, Blok Ekipa, BezRadni, Formalność, Piastowo, Ani Mru Mru oraz najmłodsi zawodnicy: Gimgirls i Gimboys. Po rozegraniu wszystkich spotkań klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

  1. miejsce – Dark Power Team (Bartosz Budny, Rafał Czaplicki, Hubert Kawiecki, Michał Niestępski , Bartosz Kardaś, Sebastian Borowik, Patryk Olszak )
  2. miejsce – Formalność
  3. miejsce – BezRadni

Turniej rozgrywany był na wysokim, wyrównanym poziomie. Wszyscy zawodnicy podeszli do rywalizacji z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem. W wielu spotkaniach o zwycięstwie musiał decydować tie-break. Dość powiedzieć, że turniej skończył się po… 9 godzinach!

Dużą motywacją do dobrej gry były okazałe puchary ufundowane przez wójta Jerzego Humięckiego, który na zakończenie turnieju wręczył je zwycięzcom, pogratulował wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i życzył dalszych sukcesów sportowych. Wyraził także nadzieję na podobne spotkanie za rok.

Na szczególną pochwałę zasługuje młodzież gimnazjalna, która przeszła twardą lekcję wychowania fizycznego. Nawet na zawodach powiatowych nie ma okazji do zmierzenia się z tak mocnym przeciwnikiem. Gratulacje należały się jednak wszystkim uczestnikom turnieju za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali organizatorzy i sędziowie: M. Sokół, W. Kiliś i współorganizator turnieju A. Urbańska.

turniej (1)

turniej (2)

turniej (3)

turniej (4)

turniej (5)

turniej (6)

turniej (7)

turniej (8)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007