Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Dzień Dziecka gimnazjalistów z Krzynowłogi Małej

02.06.201614:40

Sylwester

P1011729Imprezy przygotowywane z okazji Dnia Dziecka są z zasady kierowane do najmłodszych członków społeczności szkolnych. Nawet jednak gimnazjaliści wciąż są dziećmi i im także w to święto należy się większa uwaga dorosłych. Z tą myślą wójt Jerzy Humięcki zaproponował zorganizowanie Dnia Dziecka dla wszystkich gimnazjalistów z gminy.

Ponieważ ludziom w tym wieku zwykłe zabawy i gry przy muzyce nie wystarczają – uczniowie Zespołu Szkół z Krzynowłogi Małej pojechali 31 maja do parku linowego „Gibon” w Przasnyszu. Tu urządzono dla nich całodzienną „zabawę z dreszczykiem”, która dostarczyła im odpowiedniej porcji adrenaliny.

Po odbyciu odpowiedniego szkolenia każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności na wybranych trasach linowych: od nieco prostszych po naprawdę zaawansowane trasy poprowadzone w koronach drzew. Jedną z tras osobiście przetestował Przewodniczący Rady Gminy Bogdan Stryjewski, który spędził ten dzień razem z uczniami.

Po zakończeniu zmagań powietrznych można było posilić się przy ognisku i włączyć się do wspólnych rozmów. A że tego dnia zrobiło się ciepło, wójt ufundował również dla wszystkich lody, a ponadto udekorował uczniów wielce wymowną przypinką: UWAGA GIMNAZJALISTA!!!

 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007