Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Rajd terenowy w naszej gminie

08.08.201600:03

Michał

rajdJest duża szansa, że już za niecałe dwa miesiące czołówka polskich kierowców terenowych odwiedzi powiat przasnyski, w tym także gminę Krzynowłoga Mała. Wszystko za sprawą POLSKIEGO SAFARI – ogólnopolskiego rajdu terenowego, który od lat jest eliminacją rajdowych mistrzostw Polski.

W tej właśnie sprawie 26 lipca do siedziby Urzędu Gminy przybyli Piotr Waśkiewicz, dyrektor rajdu,  oraz Rafał Lidzki, prezes zarządu Auto Moto Klubu RZEMIEŚLNIK w Przasnyszu. Obaj spotkali się z wójtem Jerzym Humięckim, by ustalić przebieg trasy 37. Rajdu POLSKIE SAFARI. Trasa zawodów ma po raz pierwszy przebiegać przez nieutwardzone drogi powiatu przasnyskiego, w tym również przez wschodnią część gminy Krzynowłoga Mała. Jak zapewniali przybyli działacze, jest szansa, że taka trasa nie będzie jednorazowym pomysłem, ale wpisze się na trwałe w kalendarz imprez rajdowych.

Przedstawicieli klubów samochodowych interesowały najtrudniej dostępne fragmenty gminy, zwłaszcza takie o piaszczystym podłożu. Takie tereny miałyby się znajdować również w naszej gminie. Zapewniłoby to odpowiednią atrakcyjność przejazdu i bezpieczeństwo pojazdów terenowych.

Organizatorem 37.Rajdu POLSKIE SAFARI jest Automobilklub Polski z Warszawy; współorganizatorem całej zabawy będzie AMK Rzemieślnik z Przasnysza. Organizatorzy deklarują, że w przypadku dobrze układającej się współpracy z samorządami, będzie to impreza cykliczna.

Znany jest nawet termin imprezy. Rajd ma się odbyć od 30 września do 2 października tego roku. W tych dniach więc w różnych fragmentach gminy będzie można podziwiać ogromne terenowe wozy, które będą ścigać się po naszych bezdrożach.

Jeśli tylko zapadną jakieś wiążące decyzje (w tym co do przebiegu trasy) – na pewno poinformujemy o tym naszych mieszkańców. Takiej motoryzacyjnej gratki nie będzie można przeoczyć!

rajd

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007