Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Wakacyjne remonty w szkołach

18.09.201613:15

Michał

szkola (1)Gmina Krzynowłoga Mała co roku stara się wykorzystywać wakacyjną przerwę do przeprowadzenia niezbędnych remontów w budynkach szkolnych. Tak było również i podczas tegorocznej przerwy wakacyjnej. Najbardziej skorzystała na tym największa z gminnych placówek oświatowych – czyli Zespół Szkół w Krzynowłodze Małej.

W czasie wakacji przeprowadzono tu remont podłóg w czterech pomieszczeniach: dwie klasy lekcyjne oraz dwa pomieszczenia administracyjne – łącznie ok. 150 m kwadratowych powierzchni.

Najwięcej pracy wymagały pomieszczenia, w których dotychczasowa nawierzchnia drewniana była położona na legarach. Wymagało to kompleksowego demontażu podłogi, a następnie wykonania ocieplenia i wylewki betonowej. Nową nawierzchnię wykonano z paneli podłogowych. Przy tej okazji odświeżono również ściany wewnętrzne i lamperie.

Koszt zakupionych materiałów wyniósł ok. 10 tys. złotych. Prace budowlane wykonano systemem gospodarczym. Gminie udało się także pozyskać sponsora, który z własnej kieszeni pokrył część kosztów robót. Dlatego władze gminne serdecznie dziękują Panu Robertowi Marchlińskiemu z Mirowa k. Przasnysza, który przekazał nieodpłatnie beton przeznaczony na wylewki.

Uczniowie, który od września korzystają z odnowionych sal, nie kryją zadowolenia z tego, że nauka może odbywać się w dużo bardziej komfortowych warunkach.

szkola (1)

szkola (2)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007