Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Mocny Krzyniak w Ciechanowie

01.02.201722:14

Michał

C1W ostatni weekend stycznia piłkarze GKS Krzyniak wywalczyli drugie miejsce w mocno obsadzonym turnieju piłki halowej o Puchar Prezesa MKS Ciechanów. W rywalizacji brali udział chłopcy z rocznika 2005.

Zawody rozpoczęły się sobotnim rankiem na hali sportowej w Ciechanowie. Do rywalizacji zgłosiło się 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.

Gr. I

MKS Ciechanów I
GKS Krzyniak
Victoria Nowe Miasto
Błyskawica Warszawa II

Gr. II

Błyskawica Warszawa I
 GKS Strzegowo
AS Glinojeck
MKS Ciechanów II

Krzyniak bardzo dobrze rozpoczął zawody. W pierwszym meczu grupowym pokonał MKS Ciechanów I 1:0. Następnie wygrał z rówieśnikami z Nowego Miasta 2:0. Ostatni mecz grupowy z Błyskawicą Warszawa zakończył się bezbramkowym remisem. Po zakończonej fazie grupowej do półfinału zakwalifikowały się: GKS Krzyniak , Błyskawica Warszawa II oraz MKS Ciechanów II i Błyskawica Warszawa I.

W półfinale Krzyniakowi przyszło mierzyć się z pierwszą drużyną z Warszawy. W tym meczu po raz kolejny zawodnicy z Krzynowłogi Małej udowodnili swoją wyższość i zwyciężyli 1:0. Przed nimi został zatem już tylko mecz o zwycięstwo. W nim zameldował się drugi zespół warszawskiej Błyskawicy – ten sam, z którym zawodnicy z Krzynowłogi grali w grupie.

I po raz kolejny mecz obu tych drużyn zakończył się w regulaminowym czasie remisem 0 : 0. O wygranej musiały więc zadecydować rzuty karne. Niestety, tym razem zabrakło szczęścia niżej notowanej drużynie z Krzynowłogi Małej , która przegrała po serii rzutów karnych, choć tylko 0:1.

Podczas uroczystego zakończenia turnieju organizatorzy podkreślali, że całe zawody zdominowały drużyny z Warszawy oraz… Krzynowłogi Małej. Prezes MKS Ciechanów pochwalił zawodników Krzyniaka, którzy swoimi umiejętnościami zaskoczyli wszystkich trenerów, przybyłych kibiców oraz zawodników  biorących udział w turnieju.

Warto też podkreślić, że bramkarz Krzyniaka, Łukasz Smoliński,  otrzymał indywidualną nagrodę  najlepszego bramkarza  turnieju.

Skład drużyny: Marcin Ślipek, Patryk Łączyński, Kacper Jeryng, Mateusz Szczepkowski, Mateusz Zembrzuski, Łukasz Smoliński, Patryk Sławski, Wojciech Osiewicz, Sebastian Chrząszcz

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować swoim podopiecznym za miłą niespodziankę, za olbrzymie zaangażowanie i wolę walki. Jestem bardzo dumny z młodych sportowców reprezentujących barwy Krzyniaka. Dziękuję im za ich ciężką pracę na którą wykonują na treningach, za frekwencję na zajęciach. Dzięki temu możemy wspólnie cieszyć się z gry i razem przeżywać sukcesy w przygodzie z piłką. Podziękowania chciałbym skierować również do rodziców, bez których wsparcia nasza działalność nie miała by racji bytu. Wielkie dzięki! – tak trener Marcin Sokół komentował postawę swoich podopiecznych już po zakończeniu turnieju.    

C1

C2

C3

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007