Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Dzień Dziecka 2017

06.06.201709:54

Sylwester

dzieckoPo raz kolejny w gminie Krzynowłoga Mała zorganizowano obchody Dnia Dziecka na sportowo. Kolejny też raz udało się przygotować uroczystość, która przyciągnęła liczne grono najmłodszych mieszkańców gminy. I choć pogoda nie rozpieszczała, nikt nie opuścił miejsca imprezy w smutnym nastroju.

Po raz pierwszy w tej kadencji piknik dla dzieci odbył się w samej Krzynowłodze Małej. Przy budynku tutejszego Zespołu Szkół rozłożono najrozmaitsze atrakcje dla dzieciaków ze wszystkich trzech szkół znajdujących się na terenie gminy.

Choć pogoda nie wydawała się zachęcająca, propozycji zabawy było tak dużo, że dzieci szybko zapomniały o chłodzie i oddały się bez reszty rozrywkom przygotowanym specjalnie dla nich. A było w czym wybierać. Animatorzy, malowanie twarzy, zestawy zabawek pneumatycznych, darmowa wata cukrowa… Do tego zajęcia z policjantami i strażakami, atrakcyjne zabawy przygotowane przez sponsorów i mnóstwo radości wypływającej z beztroski świątecznego dnia. Taki właśnie był Dzień Dziecka w Krzynowłodze.

 

 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007