Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Pożegnanie byłego wójta Zbigniewa Żaboklickiego

03.08.201714:54

Michał

01-herbRGB300 indeksZ głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że pierwszego sierpnia br. w wieku 68 lat zmarł ŚP. Zbigniew Żaboklicki, wieloletni wójt Gminy Krzynowłoga Mała.

ŚP. Zbigniew Żaboklicki pełnił funkcję wójta w latach 1990-2006. Zwłaszcza jego pierwsze kadencje były trudnym okresem dla wszystkich samorządów w Polsce, kiedy dopiero wykuwały się zręby nowej państwowości, nowego ustroju kraju. Wieloletnie sprawowanie przez Niego funkcji wójtowskiej jest dowodem na to, że społeczność gminna doceniała Jego pracę i wkład w rozwój gminy.

Mieszkańcy gminy, a także sami pracownicy Urzędu Gminy Krzynowłoga Mała wspominają ŚP. Zbigniewa Żaboklickiego jako człowieka otwartego na ludzi, doświadczonego samorządowca, który pracę w urzędzie traktował jak służbę mieszkańcom, a dobro lokalnej wspólnoty zawsze stawiał na pierwszym miejscu.

Wójt Gminy Krzynowłoga Mała, Rada Gminy oraz społeczność lokalna składają szczere kondolencje rodzinie i bliskim ŚP. Zmarłego.

Msza pogrzebowa odbędzie się w sobotę, 5 sierpnia, o godz. 13:00 w kościele pw. św. Stanisława Kostki (Ojców Pasjonistów) w Przasnyszu. Bezpośrednio po niej odbędzie się ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafialnym w Skierkowiznie.

Różaniec za Zmarłego został zaplanowany 3 i 4 sierpnia o godz. 19:30 oraz w dniu pogrzebu o godz. 12:00 w Domu Pogrzebowym Juniak.

image0937

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007