Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Remonty przed nowym rokiem szkolnym

25.08.201712:35

Michał

DSC02601Gmina Krzynowłoga Mała tradycyjnie wykorzystuje wakacje do tego, by odświeżyć bazę szkolną przed zbliżającym się nowym rokiem. Przed 1 września udało się wykonać zestaw prac remontowych w budynkach szkół w Ulatowie-Adamach oraz w Romanach-Seborach.

W sierpniu w Szkole Podstawowej w Ulatowie-Adamach gruntownie odnowiono ściany i podłogę sali gimnastycznej; wykonano także prace remontowe na korytarzach szkolnych i pomieszczeniu stołówki.

Z kolei w Szkole Podstawowej w Romanach-Seborach wymieniliśmy najbardziej zużyte elementy stolarki drzwiowej. Łącznie wstawione zostały do klas cztery pary nowych drzwi. Dodatkowo udało się wygospodarować z jednego z pomieszczeń dodatkowy metraż, w którym będzie mieścić się biblioteka szkolna.

Dotychczasowe pomieszczenie biblioteczne będzie służyć z kolei nowym klasom jako sala lekcyjna. Szkoła potrzebuje dodatkowej przestrzeni ze względu na zwiększoną liczbę oddzizłów, które będą od nowego roku uczęszczać do tej placówki. W tym roku po raz pierwszy w szkołach podstawowych zostaną utworzone klasy siódme.

DSC02600

DSC02601

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007