Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Nasza gmina na Dożynkach Wojewódzkich (fotogaleria)

07.09.201718:50

Michał

dozynkowe (2)Choć Dożynki Wojewódzkie i Diecezjalne już za nami, warto powrócić na chwilę do ostatnich dni sierpnia tego roku, kiedy na lotnisku w Sierakowie obchodzono jedną z najważniejszych uroczystości naszego powiatu w tym sezonie. W gronie wystawców byli także reprezentanci gminy Krzynowłoga Mała. Prezentujemy fotogalerię z tego wydarzenia.

Dożynki Mazowieckie, Diecezjalne i Ziemi Przasnyskiej zorganizowano 27 sierpnia tego roku na terenie Przasnyskiej Strefy Gospodarczej w Sierakowie. W tej wielkiej imprezie plenerowej współuczestniczyła także gmina Krzynowłoga Mała i jej mieszkańcy. Przed południem specjalny koncert zagrała Młodzieżowa Orkiestra Dęta z naszej gminy, umilając czas wszystkim już zebranym na dożynkach. Z kolei przez cały dzień zwiedzający mogli korzystać z atrakcji przygotowanych w namiocie promocyjnym Gminy Krzynowłoga Mała.

Oprócz płodów rolnych i materiałów promocyjnych dla gości na swoim stoisku prezentowaliśmy m.in. lokalną twórczość artystyczną. Na czas dożynek swoje obrazy przekazała nam pani Anita Kawiecka z Ożumiecha. Jej prace cieszyły się dużym zainteresowaniem wszystkich, którzy odwiedzili nasze stoisko.

dozynkowe (2)

dozynkowe (1)

dozynkowe (3)

dozynkowe (3)  dozynkowe (4)

dozynkowe (10)  dozynkowe (6)

dozynkowe (7)

dozynkowe (8)

dozynkowe (11)

dozynkowe (12)

dozynkowe (13)

dozynkowe (14)

dozynkowe (15)

dozynkowe (16)

dozynkowe (17)

dozynkowe (1)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007