Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

DEBATA SPOŁECZNA NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE GMINY KRZYNOWŁOGA MAŁA

29.11.201711:27

Sylwester

20171128_111949W dniu 28.11.2017r. na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej odbyła się debata społeczna, której tematem było „Bezpieczeństwo – mapa zagrożeń na terenie gminy Krzynowłoga Mała”. Spotkanie to miało na celu zdiagnozowanie problemów i oczekiwań mieszkańców oraz wypracowania wniosków, których realizacja wpłynie na poprawę bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

W debacie wzięli udział przedstawiciele Policji w osobach:  Komendant Powiatowy Komendy Powiatowej w Przasnyszu Pan Tomasz Łysiak, Komendant Komisariatu Policji w Chorzelach Pan Dariusz Andrzejewski, Dzielnicowy Komisariatu Policji w Chorzelach Pan Dariusz Piotrowski, Wójt Gminy Pan Jerzy Humięcki, Sekretarz Gminy Anna Leśnik, Przewodniczący Rady Gminy Pan Bogdan Stryjewski z radnymi gminy, sołtysi oraz społeczności lokalna. Debatę zorganizowano dzięki pomocy dyrektora szkoły Pani Małgorzaty Budnej, która również uczestniczyła w debacie wraz z częścią grona pedagogicznego oraz młodzieży szkolnej. Spotkanie to rozpoczęło się prezentacją obrazującą przestępczość na terenie gminy oraz pokazującą działania prewencyjne prowadzone na rzecz bezpieczeństwa przez policję.

20171128_111949

Przy tej okazji policjanci omówili też funkcjonowanie  portalu internetowego „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”. Była też mowa o roli policjanta dzielnicowego oraz jego zadaniach w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”. Później rozpoczęła się dyskusja, w której kolejne osoby zabierały głos i przekazywały swoje uwagi, spostrzeżenia i sugestie w tym zakresie. Efektem tych rozmów było wypracowanie wniosków, których realizacja wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w gminie Krzynowłoga Mała.

 

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007