Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Bezpłatna pomoc prawna

10.01.201812:11

Sylwester

starostwoStarostwo Powiatowe uprzejmie przypomina, że od stycznia 2016 roku zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030) na terenie Powiatu Przasnyskiego funkcjonują 2 punkty w których osoby uprawnione mogą uzyskać nieodpłatną pomoc prawną.

W/w punkty zlokalizowane są:

- w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Przasnyszu ul. Berka Joselewicza 6, 06-300 Przasnysz (parte, pokój nr4),

- w budynku Zespołu Szkół Powiatowych im. Wł. Reymonta w Chorzelach ul. Szkolna 4, 06-330 Chorzele (parter).

Porady prawne w powyższych punktach udzielane są w każdy dzień roboczy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 12:00.

Jednocześnie informuję, że od stycznia 2018 roku punkt zlokalizowany w Przasnyszu prowadzony jest przez wyłonioną w otwartym konkursie ofert organizacje pozarządową "Pzwólny żyć" ul. M. Konopnickiej 4/4, 07-410 Ostrołęka, natomiast punkt zlokalizowany w Chorzelach obsługiwany jest przez Andrzeja Żywicę radcę prawnego wskazanego przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Olsztynie i Pana Jakuba Bogdana Sidorowskiego adwokata wskazanego przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie.

Szczegółowe miesięczne harmonogramy pracy prawników w w/w punktach będą zamieszczane na stronie BIP Starostwa Powiatowego w Przasnyszu oraz na stronie internetowej tut. gminy w zakładce Bezpłatna Pomoc Prawna.

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007