Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

XLI Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

17.04.201823:25

Michał

turniej BRD (9)11 kwietnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. St. Reymonta  w Chorzelach odbył się etap powiatowy XLI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych i gimnazjów. Bardzo dobrze zaprezentowały się tam drużyny reprezentujące naszą gminę – obie stanęły na podium.

 

W zawodach wystartowały reprezentacje gmin z całego powiatu przasnyskiego. Gminę Krzynowłoga Mała reprezentowały zespoły ze Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej z oddziałami gimnazjalnymi.

Drużynę młodszą stanowili zwycięzcy etapu gminnego w składzie: Maja Bukowska, Kinga Sędrowska, Jakub Majewski i Patryk Kucharczyk. Gimnazjaliści wystartowali z kolei w 3-osobowym składzie uczniów ostatnich klas gimnazjum: Anita Kawiecka, Maciej Bruździak i Mikołaj Bruździak. Opiekunem drużyn była Iwona Czajkowska

Turniej składał się z trzech etapów: testu wiedzy o ruchu drogowym, jazdy po torze przeszkód oraz udzielaniu pierwszej pomocy poszkodowanemu.

W zaciętej rywalizacji obu naszym drużynom udało się wywalczyć miejsce na podium. Zespół gimnazjalny zajął drugie miejsce, natomiast drużyna szkoły podstawowej uplasowała się w swojej kategorii na miejscu trzecim. Dodatkowo Maciej Bruździak okazał się najlepszym zawodnikiem w klasyfikacji indywidualnej, za co otrzymał dodatkową statuetkę.

Gratulujemy uczniom tak udanych występów.

turniej BRD (1)

turniej BRD (10)

turniej BRD (2)

turniej BRD (3)

turniej BRD (4)

turniej BRD (5)

turniej BRD (6)

turniej BRD (7)

turniej BRD (8)

turniej BRD (9)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007