Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Wielki finał akcji „100 na 100”

06.06.201810:50

Sylwester

plakat na finax, akcjiJuż w tę sobotę, 9 czerwca, odbędzie się wielki finał akcji „100 na 100”. To pomysł organizacji pozarządowych z powiatu przasnyskiego na zrealizowanie wspólnego projektu związanego ze stuleciem niepodległości świętowanym w tym roku. Mieszkańcy powiatu mieli wspólnie zbudować co najmniej 150 km łańcucha papierowego, który połączyłby wszystkie gminy.

Przez trzy miesiące mieszkańcy poszczególnych gmin w powiecie pracowicie tworzyli własne odcinki wielkiego, biało-czerwonego łańcucha. Teraz nadchodzi czas połączenia ich w jeden ogromny papierowy sznur. Jeśli będzie on liczył łącznie 150 kilometrów – mieszkańcy powiatu przasnyskiego będą mogli powiedzieć, że pobili rekord Polski w tej nietypowej dyscyplinie.
Tak duże wymiary łańcucha zostały narzucone prze Biuro Rekordów, które nadzoruje podobne wyzwania w Polsce. Dotychczasowy rekordowy łańcuch mierzył 92 km, ale został wykonany w ciągu miesiąca. Aby go poprawić, mieszkańcy Chorzel, Przasnysza, Jednorożca i innych miejscowości musieli wykonać aż 150 km – mieli na to bowiem trzy miesiące.
O tym, czy to się udało, przekonamy się w sobotę 9 czerwca. Na rynku miejskim w Przasnyszu odbędzie się oficjalne mierzenie wszystkich fragmentów wykonanego łańcucha. Tego dnia już od godziny 9.00 pracować będą wolontariusze z całego powiatu. Aby jednak wszystko przebiegło jak najszybciej, potrzebna jest pomoc maksymalnej grupy ludzi. Dlatego organizatorzy gorąco zachęcają do przybycia tego dnia do Przasnysza i współudział w łączeniu fragmentów łańcucha w całość.
Zwieńczeniem całej akcji będzie wykonanie wspólnego zdjęcia z lotu ptaka na tle przygotowanego łańcucha przez mieszkańców wszystkich gmin powiatu. Stanie się to ok. godziny 14.00.
Zapraszamy do współpracy i wspólnego świętowania niepodległości Polski w tak nietypowy sposób!

 

plakat na finax, akcji

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007